O našej spoločnosti

O našej spoločnosti

Naša spoločnosť spracúva pri výrobe rôznych mlynárskych výrobkov ročne viac ako 120 tisíc ton obilnín. Naše vybavenie najmodernejšími technológiami a 25-ročná odborná prax sú zárukou stálej kvality. Okrem bezpečnosti potravín je pre nás mimoriadne dôležitá ustavičná inovácia, aby sme ako jedna z vedúcich mlynárskych spoločností regiónu mohli vždy pohotovo reagovať na potreby trhu.

O našej spoločnosti
Naše výrobky

Naše výrobky

Naše výrobky pre pekárne a priemyselných užívateľov dodávame ako sypané, prípadne vo vrecovom alebo v bigbagovom balení. V prípade potreby vieme ponúknuť aj zmesi múk alebo múky podľa osobitných kvalitatívnych požiadaviek zákazníka.

Presný zoznam našich výrobkov, dostupné typy dodávok a balení si môžete prezrieť, ak kliknete sem.

Technológie

Technológie

V našom mlyne pracujeme s technológiou svetového lídra v oblasti spracúvania obilia, švajčiarskej firmy Bühler AG. Vďaka našim moderným strojom vyhovujeme aj najprísnejším hygienickým a potravinovobezpečnostným požiadavkám. Softvér riadiaci výrobné procesy zaručuje bezpečnosť a vysokú sledovateľnosť. Máme aj vlastné laboratórium. Naša výroba je pružná; nastavenia dokážeme prispôsobiť aj špeciálny požiadavkám. Výrobná technológia a naši kvalifikovaní pracovníci sú zárukou, že počas celého roka dokážeme našim zákazníkom poskytovať trvalú kvalitu.

Naše certifikáty

Naše certifikáty

Počas výroby produktov postupujeme podľa smerníc HACCP a zodpovedne sledujeme a vyhodnocujeme suroviny aj výrobky, aby sme zabezpečili požadovanú kvalitu a zdravotnú bezpečnosť. Náš systém zabezpečenia kvality má certifikáty IFS Higher Level a GMP+.

Naše certifikáty si môžete po kliknutí na obrázky zobraziť aj vo veľkom rozlíšení.

Výroba strúhanky

Výroba strúhanky

V roku 2018 sme svoju činnosť rozšírili o výrobu strúhanky. V novej výrobnej časti vyrábame strúhanku klasickými pekárenskými metódami z čerstvého chleba použitím najmodernejšej uzavretej technológie. Pri výrobe nepoužívame žiadne prísady. Výrobok obsahuje iba múku, vodu, droždie a kuchynskú soľ. Vďaka modernej technológii je výrobok jednoliaty z hľadiska sušenia, zrnitosti aj farby, čo je základom dobrej kvality. V prípade požiadavky vieme ponúknuť strúhanku s osobitnými vlastnosťami a takisto strúhankových zmesí.

Špeciálne / tepelne upravené múky

Špeciálne / tepelne upravené múky

Vieme ponúknuť aj výrobu produktov pre špeciálne priemyselné alebo potravinové použitie, napríklad do dojčenskej výživy a do produktov so zlepšenými mikrobiologickými hodnotami, stabilizované pšeničné klíčky alebo otruby, výrobky s denaturovanými bielkovinami, prípadne výrobky s čiastočne modifikovaným škrobom. V prípade potreby sa s nami skontaktujte.